------ -ROZVOZ PO ČR-

---------DPD Private

-Česká pošta - Balík do ruky

------od 1500 Kč - Zdarma

 

--------VÝDEJNÍ MÍSTA-

-----Uloženka.cz - do 18 kg

--- ---Dopravné od 65 Kč

-Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Olomouc,

Plzeň, Hradec Králové, České Budějovice,

-----Zlín, Ústí nad Labem, Bratislava

-zdarma od 1000 Kč (do 18 kg)

 

¨

 


KMÍNOVÁ MOUKA

Černucha setá, lidově nazývaná černý kmín (Nigella sativa), je léčivá rostlina  a také koření.

Semena černého kmínu se používají po staletí na Blízkém východě, ve Středomoří a Indii. Dnes se černý kmín používá v kuchyních po celém světě. Kromě toho má černý kmín významné účinky na zdraví a je jednou z nejvíce ceněných léčivých rostlin v historii lidstva. Semena černého kmínu obsahují více než 100 účinných látek, včetně některých dosud neidentifikovaných.

Lisováním (odtučněním) černého kmínu se získává velmi ceněný olej, jehož léčivé účinky znali už ve starém Egyptě. Po odtučnění a pomletí získáme mouku z černého kmínu, která si uchovává veškeré cenné látky jako semínko černého kmínu a současně obsahuje asi 10% oleje. Mouku lze použít při vaření i pečení, do teplé i studené kuchyně, velmi vhodná pro orientální ale také české pokrmy. Mouka z černého kmínu je přirozeně bezlepková a je proto vhodná také pro bezlepkovou dietu.


Řadit podle 
Výrobce  

Mouka z černého kmínu odtučněná 100 g empty
Bezlepková mouka z černého kmínu - odtučněná Mouka z černého kmínu je lisována za studena, proto obsahuje stejné cenné látky jako semínko černého kmínu včetně poměrně velkého podílu oleje ( asi 10%,
Mouka z černého kmínu odtučněná 100 g

Vaše cena 37,90 Kč

ZTMwM2