------ -ROZVOZ PO ČR-

---------DPD Private

-Česká pošta - Balík do ruky

------od 1500 Kč - Zdarma

 

--------VÝDEJNÍ MÍSTA-

-----Uloženka.cz - do 18 kg

--- ---Dopravné od 65 Kč

-Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Olomouc,

Plzeň, Hradec Králové, České Budějovice,

-----Zlín, Ústí nad Labem, Bratislava

-zdarma od 1000 Kč (do 18 kg)

 

¨

 


KAŠTANOVÁ MOUKA

 

Kaštanová mouka se vyrábí z plodů jedlého kaštanu, jsou známou pochoutkou ve střední Evropě. Mezi největší pěstitele a evropské vývozce kaštanů lze řadit Španělsko, Itálii a Francii. Kaštanová mouka je vynikající zakladní surovinou pro vytvoření skvělých pokrmů. Ideální doplněk do chleba, koláčů a sušenek. Kaštanovou moukou můžete nahradit až 25% mouky pšeničné.

Mouka se vyrábí a mele z kaštanů sušených v průměru 16 dní při teplotě 47°C a následně oddělených od slupky. Kaštany jsou přirozeně bezlepkové.

Jedlé kaštany jsou bohaté na vitamín C (mají srovnatelný obsah jako např. citróny). Obsahují také kyselinu listovou. Kaštan je bohatý i na minerální látky –mangan, měď a draslík, který pomáhá proti únavě i stresu. Obsahují malé množství jednoduchých cukrů, které dokáže tělo vstřebávat a nedochází ke kolísání hladiny krevního cukru.

Kaštanová mouka má nasládlou chuť a příjemnou vůni, je proto vhodná k přípravě sladkých moučníků, pečiva i chleba, ve Francii z ní vyrábí také polévky i omáčky a v Americe se kaštanovou nádivkou plní krocan.

Řadit podle 
Výrobce  

Kaštanová bezlepková mouka Všestranné použití, vhodné jak pro pečení chleba, tak na sladké pečení a koláče (obzvláště pro palačinky a vafle). Lze použít také do omáček. Až 30 % je možné nahradit za jinou běžnou mouku.   Energetická hodnota 357kcal / 1508kJ BílkovinySacharidy z toho cukrTuk z toho nasycené mastné kyseliny   VlákninaSodík 4,4g69,5g18,0g3,4g0,5g15,5g0,01g   ve 100 g výrobku.   Země
Vaše cena 150 Kč

Kaštanová mouka 500 g


Kaštanová bezlepková mouka 1 Kg Všestranné použití, vhodné jak pro pečení chleba, tak na sladké pečení a koláče (obzvláště pro palačinky a vafle). Lze použít také do omáček. Až 30 % je možné nahradit za jinou běžnou mouku.   Energetická hodnota 357kcal / 1508kJ BílkovinySacharidy z toho cukrTuk z toho nasycené mastné kyseliny   VlákninaSodík 4,4g69,5g18,0g3,4g0,5g15,5g0,01g   ve 100 g výrobku.  
Vaše cena 275 Kč

Kaštanová mouka 1 Kg

MTNiMmY